Į LFF taurės ketvirtfinalį prasibrovė ir Kazlų Rūdos „Šilas“

Šeštąją vietą šalies pirmojoje lygoje užimantis Kazlų Rūdos „Šilo“ klubas tapo aštuntuoju – paskutiniuoju – 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio dalyviu.
„Ekranas“ – „Šilas“
„Ekranas“ – „Šilas“ / fkekranas.lt nuotr.

Penktadienį aštuntfinalio rungtynėse sostinėje „Šilas“ 4:0 (2:0) sutriuškino Sekmadienio futbolo lygos B2 divizione rungtyniaujančią Vilniaus rajono „Mostiškių“ komandą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Mantas Samusiovas (16 min.), Haroldas Serbenta (47 min.) ir Ramūnas Macežinskas (57 min.), o vieno įvarčio į savuosius vartus autoriumi tapo Pavelas Masevičius (18 min.).

Vietas ketvirtfinalyje anksčiau užsitikrino, šalies vicečempionas Klaipėdos „Atlantas“, taurės savininkas bei A lygos čempionas Vilniaus MFD „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduvos“, Alytaus „Dainavos“ ir „Klaipėdos granito“ komandos, vienas I lygos lyderių Kauno „Stumbro“ klubas bei III lygos Vilniaus regiono futbolo sąjungos pirmenybėse žaidžianti sostinės „Prelegentų“ ekipa.