„Inter“ gynėjas Maiconas po susidūrimo su Messi neteko danties (video)

Milano „Inter“ gynėjas Maiconas artimiausiu metu turės užsukti pas odontologą. UEFA Čempionų lygos pirmose pusfinalio rungtynėse antradienį su „Barcelona“ komanda jis per susidūrimą su varžovų lyderiu Lioneliu Messi neteko danties, praneša goal.com.
Po susidūrimo su L.Messi Maiconas neteko danties
Po susidūrimo su L.Messi Maiconas neteko danties / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Incidentas įvyko antrame kėlinyje. Po susidūrimo Maiconas ilgai negalėjo atsigauti, prie jo pribėgo medikų brigada ir 73-ą minutę neštuvais išnešė iš aikštės.

Vietoje brazilo į aikštę išbėgo Cristianas Chivu. „Inter“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Atsakomoji dvikova vyks Ispanijoje balandžio 28 dieną.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams