Ispanijoje – trys Pedro įvarčiai ir „Barcelona“ klubo pergalė

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ futbolo pirmenybėse buvo žaidžiami 17-ojo turo susitikimai.
Pedro Rodriguezas
Pedro Rodriguezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalę išvykoje prieš „Getafe“ ekipą rezultatu 5:2 šventė Gerardo Martino treniruojami „Barcelona“ futbolininkai.

Katalonams susitikimo pradžia buvo tragiška. 10 ir 15 minutėmis atitinkamai įvarčius pelnė Sergio Escudero ir Lisandro Lopezas, todėl svečiai mačą pradėjo deficitu 0:2.

Tačiau tada darbo ėmėsi „Barcelona“ komandos puolėjas Pedro Rodriguezas. 34 minutę po ispano puikaus žaidimo rezultatas tapo 2:1, o dar po septynių minučių – jau ir lygus.

43 minutę Pedro sugebėjo įmušti dar ir trečiąjį įvartį  ir taip pirmą kartą šiame susitikime išvedė savo komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje varžovus pribaigė dar du Cesco Fabregaso įvarčiai, kurie padėjo sugrįžti komandai į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.