Ispanijos čempionate „Atletico“ laimėjo antrą kartą, „Athletic“ liko be pergalių

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaistos penkerios antrojo turo rungtynės. „Sevilla“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Madrido „Atletico“ vienuolike. Diego Simeone auklėtiniai buvo negailestingi šeimininkams ir juos sutriuškino rezultatu 3:0
„Atletico“ žaidėjai
„Atletico“ žaidėjai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Koke, Gabi ir Jacksonas Martinezas. „Rojiblancos“ ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės, kai tuo tarpu „Sevilla“ lieka tik su vienu tašku.

Be pergalės skonio vis dar lieka Ispanijos Supertaurės laimėtoja Bilbao „Ahletic“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 0:2 turėjo pripažinti „Eibar“ pranašumą.

„Valencia“ klubai sėkmingai pradėti Ispanijos pirmenybių taip pat nesiseka. „Šikšnosparniai“ savo aikštėje sužaidė lygiosiomis su La Korunjos „Deportivo“. Tai – antrosios „Valencia“ lygiosios.

Rezultatai:

„Sevilla“ – „Atletico“ 0:3
35' [0:1] Koke
79' [0:2] Gabi
85' [0:3] J.Martinezas

„Eibar“ – Bilbao Athletic“ 2:0
34' [1:0] S.Berjonas (11 m. baudinys)
61' [2:0] Adrianas

„Valencia“ – „Deportivo“ 1:1
39' [0:1] L.Perezas
45' [1:1] A.Negredo
84' A.Barraganas („Valencia“) pašalintas iš aikštės

„Las Palmas“ – „Levante“ 0:0

„Getafe“ – „Granada“ 1:2
26' [0:1] Youssefas El-Arabi (11 m. baudinys)
29' [0:2] Successas
80' [1:2] Angelis Lafita