-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Ispanijos futbolo čempionate netikėtu „Barcelonos“ kluptelėjimu pasinaudojo „Real“ ir „Valencia“

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį pirmuosius taškus prarado čempionės titulą ginanti „Barcelona“ vienuolikė. Jos kluptelėjimu pasinaudojo Madrido „Real“ ir „Valencia“ klubai, įsitvirtinę pirmojoje vietoje.
„Real“ futbolininkų džiaugsmas
„Real“ futbolininkų džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Du taškus netikėtai prarado „Barcelona“ klubas, išvykoje iššvaistęs dviejų įvarčių pranašumą bei sužaidęs lygiosiomis 2:2 su San Sebastiano „Real Sociedad“.

Be Lionelio Messi ir Andreso Iniestos, kurie ant atsarginių suolelio ilsėjosi prieš antradienio Čempionų lygos dvikovą su „Milan“, didžiąją laiko dalį rungtyniavę katalonai jau 12 minutę pirmavo 2:0: įvarčius pelnė saugai Xavi bei Cescas Fabregasas.

Tačiau šeimininkai po pertraukos atsigavo ir per dvi minutes išlygino santykį. Tuomet L.Messi bei A.Iniesta žengė į aikštę, bet jų pastangų pergalei nepakako.

Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo aršiausias „Barcelona“ priešas Madrido „Real“ klubas, namuose 4:2 nugalėjęs „Getafe“.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1 po Karimo Benzema bei Nicolaso Fedoro „Miku“ smūgių, bet po pertraukos Cristiano Ronaldo ir antrasis K.Benzemos įvartis suteikė šeimininkams pranašumą.

„Getafe“ viltys atgijo, kuomet Miku pelnė dar vieną įvartį ir sušvelnino santykį, tačiau prieš pat finalinį švilpuką Gonzalo Higuainas įtvirtino pergalę.

Ispanijos futbolo čempionate pirmauja „Real“ (6 tšk.) ir „Valencia“ (6 tšk.) klubai, lenkiantys po 4 taškus surinkusias „Sevilla“, „Barcelona“ ir „Real Sociedad“ ekipas.

„Valencia“ šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 palaužė Madrido „Atletico“.

Švieslentė

San Sebastiano „Real Sociedad“ 2 2 „Barcelona“
59' [1 – 2] I.Agirretxe'as
61' [2 – 2] A.Griezmannas
10' [0 – 1] Xavi
12' [0 – 2] C.Fabregasas
„Villarreal“ 2 2 „Sevilla“
35' [1 – 1] G.Rossi (iš 11 m baudinio)
72' [2 – 1] M.Rubenas
22' iš aikštės pašalintas D.Lopezas
24' [0 – 1] A.Negredo
86' [2 – 2] Alexis
24' A.Negredo nerealizavo 11 m baudinio
Madrido „Real“ 4 2 „Getafe“
14' [1 – 0] K.Benzema
60' [2 – 1] C.Ronaldo (iš 11 m baudinio)
69' [3 – 1] K.Benzema
89' [4 – 2] G.Higuainas
39' [1 – 1] Miku
74' [3 – 2] Miku
„Valencia“ 1 0 Madrido „Atletico“
52' [1 – 0] R.Soldado

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?