Ispanijos futbolo lyga: Marius Stankevičius mačo nebaigė dėl raudonosios kortelės

Startinėje „Valencia“ vienuolikės sudėtyje aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje („La Liga“) pagaliau pasirodęs geriausias Lietuvos futbolininkas Marius Stankevičius dvikovos nebaigė užsidirbęs dvi geltonąsias korteles.
M.Stankevičius
M.Stankevičius / V.Knyzelio/kaff.lt nuotr.

Lygiosiomis 1:1 (0:1) svečiuose su „Villarreal“ pasibaigusioje dvikovoje, „Valencia“ pirmavo po taiklaus A.Aduziro smūgio, tačiau rezultatą šeimininkams išlygino G.Rossi (73 min.).

Pirmą kartą šiame sezone startinėje „Valencia“ ekipos sudėtyje pasirodęs M.Stankevičius žaidė iki 81-osios minutės, kai už antrąją geltonąją kortelę, virtusia raudonąja, buvo pašalintas iš aikštelės. Pirmąją geltonąją kortelę gynėjas iš Lietuvos užsidirbo 58 minutę.

Verta pažymėti, jog „Valencia“ ekipos futbolininkams šiose rungtynėse buvo parodytos net 9-ios geltonosios kortelės, „Villarreal“ - trys.

Po šių lygiųjų „Villarreal“ (24 tšk.) išliko trečia, o „Valencia“ (21 tšk.) - ketvirta.