Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje – „Barceona“ ir „Real“ pergalės (video)

Trečiadienį žaistose pirmose Ispanijos karaliaus taurės turnyro („Copa del Rey“) pusfinalio rungtynėse pergales iškovojo šalies grandai Madrido „Real“ bei „Barcelona“.
„Barcelona“ – „Almeria“ rungtynių akimirka
„Barcelona“ – „Almeria“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Karališkasis klubas išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 po vienintelio Karimo Benzema įvarčio 17-ą susitikimo minutę palaužė „Sevilla“ vienuolikės pasipriešinimą.

Daug diskusijų sukėlė situacija pirmo kėlinio pabaigoje, kai vienam prieš vartininką iššokusiam šeimininkų puolėjui Luisui Fabiano nedaug trūko iki pusiausvyros atkūrimo.

Net ir pamatę epizodo kartojimą futbolo gerbėjai negali vienbalsiai nuspręsti, ar brazilo smūgiuotas kamuolys spėjo kirsti vartų liniją prieš Rauliui Albioliui jį išspiriant.

Verta paminėti, kad po teisėjo finalinio švilpuko „Sevilla“ gerbėjai į aikštę paleido butelį, kuris pataikė „morengų“ vartų sargui Ikerui Casillasui į galvą.

Neabejojama, kad už šį incidentą Andalūzijos klubas sulauks kelių tūkstančių eurų baudos bei eilinio perspėjimo.

Tuo tarpu „Barcelona“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 5:0 sutriuškino „Almeria“ ekipą ir prieš atsakomąją dvikovą, kuri vyks kitą savaitę, gali jaustis daug ramiau nei amžini konkurentai iš Ispanijos sostinės.