Ispanijos „Primeroje“ pergales šventė „Atletico“ ir „Valencia“

Po pertraukos į Ispanijos futbolo stadionus grįžo šalies futbolo pirmenybės, kuriose šeštadienį prasidėjo 18-asis turas.
Davidas Villa ir Koke džiaugiasi įvarčiu
Davidas Villa ir Koke džiaugiasi įvarčiu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ir vėl pasikeitė „Primeros“ lyderis, kuriuo bent jau iki sekmadienio tapo Madrido „Atletico“ klubas.

Malagoje vykusiose rungtynėse „Atletico“ minimaliu skirtumu 1:0 (0:0) palaužė „Malaga“ ekipą ir pakilo į pirmąją vietą. Vienintelį mačo įvartį 70-ąją minutę įmušė saugas Koke.

Šiose rungtynėse abiejų komandų futbolininkams buvo parodytos net devynios geltonos kortelės.

Kitose rungtynėse vyko Valensijos miesto derbis, kuriame „Valencia“ ekipa namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Levante“ futbolininkus.

Įvarčius į septintąją vietą čempionate pakilusiai nugalėtojų ekipai įmušė Pablo Piatti (42 min.) ir Sofiane'as Feghouli (73 min.).

Be įvarčių baigėsi „Valladolid“ ir Sevilijos „Real Betis“ susitikimas.

„Primeros“ pirmoje vietoje su 49 taškais dabar žengia „Atletico“ klubas, lenkiantis čempionės titulą ginančią „Barcelona“ (46 tšk.) ir vicečempioną Madrido „Real“ (41 tšk.). Pastarosios komandos savo 18-ojo turo susitikimus žais atitinkamai sekmadienį ir pirmadienį.

„Valencia“ su 28 taškais kol kas yra aštuntoje, „Malaga“ su 20 taškų – tryliktoje, „Valladolid“ su 16 taškų – 15-oje, o „Real Betis“ su 11 taškų – paskutinėje „Primeros“ vietoje.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius