Įspūdinga Mariaus Žaliūko klubo pergalė Škotijos „Challenge Cup“ futbolo turnyre

Marius Žaliūkas
rangers.co.uk nuotr. / Marius Žaliūkas
Šaltinis: BNS
0

2014-2015 metų sezono Škotijos „Challenge Cup“ futbolo turnyro aštuntfinalio mače antrojo diviziono Glazgo „Rangers“ klubas su Mariumi Žaliūku namuose 8:1 (5:0) sutriuškino ketvirtosios lygos „Clyde“ vienuolikę bei pateko į ketvirtfinalį.

Nuo rungtynių pradžios žaidęs Lietuvos rinktinės gynėjas pirmojo kėlinio pabaigoje (40 min.) už nesportišką elgesį buvo įspėtas, o 65-ą minutę vietą aikštėje užleido Sebastienui Faure'ui.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Krisas Boydas (16, 33 ir 79 min.), Fraseris Airdas (24 min.), Lee McCullochas (38 bei 77 min.) ir Lewisas McLeodas (45 bei 65 min.).

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Kevinas Wattas (90 min.).