Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įspūdinga Stankevičiaus pergalė Čempionų lygoje (visi rezultatai, video, nuotraukos)

Rungtynių akimirkos
AFP/„Scanpix“ nuotr. / UEFA Čempionų lygos rezultatai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį sužaistos aštuonerios UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro grupių varžybų ketvirtojo turo rungtynės.

Pirmąją nesėkmę patyrė ir keturių ekipų A grupės turnyro lyderio poziciją prarado čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ (Italija) klubas. „Inter“ futbolininkai išvykoje 1:3 (0:1) pralaimėjo grupės lydere tapusiai „Tottenham Hotspur“ (Anglija) komandai, kurią prieš savaitę savo aikštėje buvo įveikę 4:3.


Surinkę po 7 taškus „Tottenham Hotspur“ ir „Inter“ futbolininkai dviem taškais lenkia trečiojoje pozicijoje esančią Enšedės „Twente“ (Olandija) vienuolikę, kuri svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Brėmeno „Werder“ (Vokietija) klubą.

A grupės rezultatai
 
„Tottenham Hotspur“ (Anglija)31Milano „Inter“ (Italija)
Rafaelis van der Vaartas (18 min.)
Peteris Crouchas (61 min.)
Romanas Pavliučenko (89 min.)
Samuelis Eto'o (80 min.)
Brėmeno „Werder“ (Vokietija)02Enšedės „Twente“ (Olandija)
Raudona kortelė: Torstenas Fringsas (75 min.)Naceras Chadli (81 min.)
Luukas de Jongas (84 min.)

A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Tottenham Hotspur“ (Anglija)        4 2 1 1 12:8   7
2. Milano „Inter“ (Italija)             4 2 1 1 11:8   7
3. Enšedės „Twente“ (Olandija)          4 1 2 1  6:7   5
4. Brėmeno „Werder“ (Vokietija)         4 0 2 2  3:9   2

Antrąją pergalę C grupės turnyre iškovojo ir su 7 taškais į antrą vietą pakilo „Valencia“ (Ispanija) vienuolikė, kurioje nebuvo registruotas Marius Stankevičius, namuose 3:0 (1:0) sutriuškinusi į trečiąją poziciją su 5 taškais smuktelėjusį Glazgo „Rangers“ (Škotija) klubą. 

Grupės lyderiais su 10 taškų liko „Manchester United“ (Anglija) futbolininkai, svečiuose 3:0 (0:0) sutriuškinę grupės autsaiderę „Bursaspor“ (Turkija) ekipą.

 

C grupės rezultatai
 
„Bursaspor“ (Turkija)03„Manchester United“ (Anglija)
 Darrenas Fletcheris (48 min.)
Gabrielis Obertanas (73 min.)
Bebe (77 min.)
„Valencia“ (Ispanija)30Glazgo „Rangers“ (Škotija)
Roberto Soldado (33 ir 71 min.)
Tino Costa (90 min.)
 

C grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Manchester United“ (Anglija)        4 3 1 0  5:0  10
2. „Valencia“ (Ispanija)                4 2 1 1  8:2   7
3. Glazgo „Rangers“ (Škotija)           4 1 2 1  2:4   5
4. „Bursaspor“ (Turkija)                4 0 0 4  0:9   0

Trečiąjį tašką D grupės turnyre iškovojo ir toliau kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas tęsią trečią vietą užimantis Rusijos čempionas vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ klubas, namuose susitikimą su ketvirtoje vietoje esančia Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ekipa, kaip ir prieš dvi savaites, baigęs be įvarčių – 0:0.

Lietuvis ir vėl liko atsargoje.

Grupės lyderė Ispanijos čempionė „Barcelona“ (8 tšk.) svečiuose susitikimą su antroje vietoje esančia „FC Kobenhavn“ (Danija, 7 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

 

D grupės rezultatai
 
„FC Kobenhavn“ (Danija)11„Barcelona“ (Ispanija)
Claudemiras (32 min.)Lionelis Messi (31 min.)
Kazanės „Rubin“ (Rusija)00Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)
  

D grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Barcelona“ (Ispanija)               4 2 2 0  9:3   8
2. „FC Kobenhavn“ (Danija)              4 2 1 1  4:3   7
3. Kazanės „Rubin“ (Rusija)             4 0 3 1  1:2   3
4. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)     4 0 2 2  1:7   2

B grupėje vienvaldžiu lyderiu liko pirmąją nesėkmę patyręs Liono „Olympique“ (Prancūzija) klubas, svečiuose 3:4 (0:3) nusileidęs Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) futbolininkams.


Liono komanda dabar turi 9 taškus ir dviem lenkia Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) vienuolikę, kuri svečiuose susitikimą su grupės autsaidere Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) ekipa baigė lygiosiomis 0:0.

Trečiojoje pozicijoje esanti „Benfica“ turi 6 taškus.

B grupės rezultatai
 
Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)43Liono „Olympique“ (Prancūzija)
Alanas Kardecas (20 min.)
Fabio Coentrao (32 ir 67 min.)
Javi Garcia (42 min.)
Yoannas Gourcuffas (75 min.)
Bafetimbi Gomisas (85 min.)
Dejanas Lovrenas (90+5 min.)
Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)00„Schalke 04“ (Vokietija)
  

B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Liono „Olympique“ (Prancūzija)       4 3 0 1  9:5   9
2. „Schalke 04“ (Vokietija)             4 2 1 1  5:2   7
3. Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)    4 2 0 2  6:7   6
4. Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)        4 0 1 3  2:8   1
  
Į kitą UEFA Čempionų lygos etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas, o trečiąsias vietas grupėse užėmusios vienuolikės tęs kovą Europos lygos taurės turnyre.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką