Įspūdingas „Man United“ ir D.Berbatovo vakaras „Premier“ lygoje (nuotraukos, visi rezultatai)

Anglijos „Premier“ lygoje pirmaujantis „Mancherster United“ klubas net 7:1 sutriuškino „Blackburn Rovers“ futbolininkus. „Old Trafford“ stadione žibėjo Dimirtrijus Berbatovas, įmušęs net 5 įvarčius.
Prie fantastiško D.Berbatovo žaidimo prisidėjo ir komandos draugai
Prie fantastiško D.Berbatovo žaidimo prisidėjo ir komandos draugai / „Scanpix“ nuotr.

Anglijos futbolo čempionate po dviejų mėnesių pertraukos „Man United“ gretose pasirodė Wayne‘as Rooney , bet šeštadienį žibėjo ne anglo, o bulgaro D.Berbatovo žvaigždė. Jis pasižymėjo 2-ą, 27-ą, 47-ą, 62-ą ir 70-tą minutėmis.  Bulgaras tapo tik ketvirtuoju žaidėju „Premier“ lygos istorijoje, pelniusiu penkis įvarčius. Anksčiau tą pavyko padaryti „Man United“ žaidėjui Andy Cole‘ui, „Newcastle“ žaidėjui Alanui Shearerui ir „Tottenham“ atstovui Jermaine‘ui Defoe.

Po vieną įvartį nugalėtojams pelnė Park-Ji Sungas ir Nani. Ši triuškinanti pergalė leido „Raudoniesiems velniams“ su 31 tašku pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, pastaruoju metu itin blankiai žaidžianti „Chelsea“ sekmadienį gali susigrąžinti lyderės poziciją.