Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ištraukti pirmo etapo LFF taurės burtai

„Kaunas“ ir „Tauras“ išsiskyrė taikiai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Daugkartinio Lietuvos čempiono ir LFF taurės savininko FBK „Kauno“, šį sezoną žaidžiančio tik II lygoje, pirmajame LFF taurės etape lauke mūšis su SFL klubu – Klaipėdos „Jambo“.
Šaltinis: Futbolas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) trečiadienį ištraukti 2009-2010 metų sezono LFF taurės varžybų pirmojo etapo burtai.

Garsiausi pirmojo etapo dalyviai - FBK „Kaunas“ ir Klaipėdos „Atlantas“ - svečiuose susitiks su Sekmadienio futbolo lygos (penkta lyga pagal pajėgumą) mėgėjų ekipomis.

„Atlantui“ teks keliauti į Vilnių ir žaisti su „Troja“, o kauniečių laukia išvyka į Klaipėdą ir susitikimas su „Jambo“.

Pirmajame etape iš viso žais 34 komandos. Rungtynės turi būti sužaistos iki gegužės 28 dienos, kiekvieno susitikimo data ir laikas bus derinami atskirai.

Sėkmingų burtų dėka be kovos į antrąjį etapą pateko II lygos atstovė Kuršėnų „Venta“. Antrajame etape kuršėniškiai prisijungs prie 17-os pirmo etapo nugalėtojų.

Trečiajame etape į taurės varžybas įsijungs I lygos klubai.

Visos 2009-2010 m. LFF Taurės varžybų pirmojo etapo poros:

1. Šiaulių KUPSC (III lyga)  - Šiaulių „Saulininkas“ (III lyga)
2. Vilniaus „Ozas“ (SFL)  - Kauno „Visas labas“ (II lyga)
3. Kretingos „Minija“  (II lyga)  - Vilniaus „Gariūnai“ (III lyga)
4. Klaipėdos „Akademija“ (II lyga) - Klaipėdos „Futera“ (SFL)
5. Šiaulių „Aitvaras“ (III lyga)  - Plikių „Sakuona“ (II lyga)
6. Vilniaus „Troja“ (SFL)  - Klaipėdos „Atlantas“ (II lyga)
7. Klaipėdos „Jambo“ (SFL)  - FBK „Kaunas“ (II lyga)
8. Kupiškio „Narjanta“ (III lyga) - Vilniaus „Fazė“ (SFL)
9. Vilniaus „Kiemas“ (SFL)  - Vilniaus „Stickers“ (SFL)
10. Joniškio „Žygis“ (III lyga)  - Vilniaus  „Trivartis“ (SFL)
11. Kairių „Knituva“ (III lyga) - Kaišiadorių „Baltai“ (II lyga)
12. Vilniaus „Rezervai“ (SFL)  - Vilniaus „Rytas“ (SFL)
13. Vilniaus „Prelegentai“ (SFL)  - Vilniaus  „Fortūna“ (SFL)
14. Alytaus  „Vidzgiris“ (II lyga)  - Vilniaus TEC (SFL)
15. Kėdainių „Lifosa“ (II lyga)  - Rūdiškių „Orša“ (III lyga)
16. Vilniaus „Tera - Troleibusas“ (III lyga) - Marijampolės  „Švyturys“ (III lyga)
17. Vilniaus  „LiCS“ (SFL) -  Vilniaus „Creditinfo Lietuva“ (SFL)

Futbolas.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką