Italijoje – įtikinama „Inter“ futbolo vienuolikės pergalė (kiti rezultatai)

Italijos pirmenybėse puikią pergalę namuose iškovojo šalies čempionų titulą ginantis Milano „Inter” klubas, kuris 5-2 nepaliko jokių šansų „Genoa” futbolininkams.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiose varžybose pirmieji į priekį 40-ą minutę išsiveržė svečiai, kuomet po Abdoulay Konko perdavimo įvartį pelnė Rodrigo Palacio. Tai buvo vienintelis įvartis pirmame kėlinyje.

Antrojoje rungtynių pusėje „Inter” futbolininkai tiesiog sušaudė savo varžovus. 50-ą minutę rezultatą išlygino puolėjas Giampaolo Pazzini, o dar po minutės svečių vartininką nuginklavo Samuel Eto´o. Kamerūnietis dar vieną įvartį pelnė ir 57-ą minutę.

Po šių trijų praleistų įvarčių „Genoa” futbolininkai sutriko. Tuo pasinaudojo mačo šeimininkai, kurie ir toliau didino savo pranašumą. 71-ą minutę Goranas Pandevas padidino šeimininkų pranašumą, o Yuto Nagatomo dar kiek vėliau rezultatą padarė nepadorų „Genoa” atžvilgiu.

Tai vis dar nebuvo viskas šiose rungtynėse. Paskutinis šio mačo įvartis krito per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką, kai po Rodrigo Palacio perdavimo rezultatą šiek tiek sušvelnino Mauro Boselli.

Visi rezultatai:

„Inter Milan” 5 - 2 „Genoa”
40' [0 - 1] Rodrigo Palacio
50' [1 - 1] Giampaolo Pazzini
51' [2 - 1] Samuel Eto´o
57' [3 - 1] Samuel Eto´o
71' [4 - 1] Goran Pandev
84' [5 - 1] Yuto Nagatomo
90' [5 - 2] Mauro Boselli

„Fiorentina” 3 - 0 „Catania”
21' [1 - 0] Adrian Mutu
24' [2 - 0] Adrian Mutu
60' [3 - 0] Alberto Gilardino

„Udinese” 1 - 0 „Bari”
76' [1 - 0] Antonio Di Natale (11 m.)

„Napoli” 0 - 0 „Brescia”

„Chievo” 0 - 0 „Parma”
74' Gabriel Paletta („Parma”)

„Bologna” 2 - 2 „Cagliari”
29' [1 - 0] Marco Di Vaio (11 m.)
59' [1 - 1] Andrea Cossu
81' [1 - 2] Daniele Ragatzu
90' [2 - 2] Gaston Ramirez

„Sampdoria” 2 - 3 „Cesena”
43' [0 - 1] Marco Parolo
47' [0 - 2] Emanuele Giaccherini
48' [0 - 3] Emanuele Giaccherini
83' [1 - 3] Massimo Volta
90' [2 - 3] Massimo Maccarone (11 m.)