Italijos čempionate – rekordų savaitgalis

Italijos futbolo čempionate sekmadienį baigėsi šeštasis pirmenybių turas, kurio metu du žaidėjai pasiekė gražias įvarčių sukaktis.
Francesco Totti
Francesco Totti / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelė „Serie A“ čempionate dar nepralaimėjusi komanda „Napoli“ pratęsė sėkmę, kai namuose 2:0 įveikė „Chievo“.

Vieną iš įvarčių pelnė saugas Marekas Hamšikas, kuriam tai buvo jau šimtasis įvartis Neapolio ekipoje.

Su 14 taškų „Napoli“ ir toliau lenkia čempionę „Juventus“, kuri turi tašku mažiau.

250-asis Totti įvartis

Kitose rungtynėse Italijos futbolo legenda Francesco Totti pasiekė savo 250-ąjį įvartį, jei skaičiuosime įmuštus Italijos lygos turnyre.

Pasiekti šį skaičių veteranui prireikė 605 rungtynių. Skaičiuojant visus turnyrus F.Totti yra įmušęs 306 įvarčius per 763 mačus.

250-ąjį taiklų smūgį F.Totti įmušė į Anglijos rinktinės vartininko Joe Harto ginamus vartus – tai buvo 11 metrų baudinys. Vis dėlto „Roma“ klubas 1:3 nusileido „Torino“ ir liko ketvirtoje vietoje.

„Fiorentina“ - „Milan“ 0:0

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius