Italijos čempionato lyderiais vėl tapo Milano „Inter“ futbolininkai (video)

Dvidešimt pirmą pergalę Italijos futbolo pirmenybių XXXV turo rungtynėse iškovojo ir dvidešimties komandų turnyro lyderio poziciją susigrąžino čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ klubas, kuris šeštadienį namuose 3:1 (2:1) nugalėjo aštuonioliktoje pozicijoje esančią Bergamo „Atalanta“ (34 tšk.) vienuolikę.
„Inter“ sugebėjo laimėti rungtynes nepaisant to, jog pirmieji į priekį išsiveržė varžovai
„Inter“ sugebėjo laimėti rungtynes, nors pirmieji į priekį išsiveržė varžovai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai pirmavo po Simone Tiribocchi (5 min.) įvarčio, tačiau įpusėjus pirmam kėliniui Diego Milito (24 min.) išlygino rezultatą, McDonaldas Mariga (35 min.) netrukus persvėrė rezultatą, o Cristianas Chivu (78 min.) antrame kėlinyje įtvirtino pergalę.

Po šios pergalės „Inter“ futbolininkai turi 73 taškus ir dviem lenkia „AS Roma“ vienuolikę.

Trečioje pozicijoje su 64 taškais lieka „AC Milan“ futbolininkai. Jie svečiuose 1:3 (1:0) nusileido į „Palermo“ (58 tšk.) vienuolikei, kuri pakilo į ketvirtą vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Cesare Bovo (9 min.), Abelis Hernandezas (18 min.) ir Fabrizio Miccoli (69 min.), o svečių gretose pasižymėjo Clarence'as Seedorfas (55 min.).

Tomo Danilevičiaus „Livorno“ (26 taškai) ekipa lieka pirmenybių autsaiderė.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Livorno“          34  6  8 20  22:52  26

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 24 įvarčiai – Antonio Di Natale („Udinese“).