Italijos futbolo taurę laimėjo Milano „Inter“ (video, nuotraukos)

Šeštą kartą klubo istorijoje Italijos futbolo taurę iškovojo šalies čempionas bei pirmenybių lyderis Milano „Inter“ klubas, trečiadienį finale 1:0 (1:0) įveikęs antrąją vietą pirmenybėse užimančią „Roma“ ekipą.
Milano „Inter“ iškovojo Italijos taurę
Milano „Inter“ iškovojo Italijos taurę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingo įvarčio autoriumi pirmojo kėlinio pabaigoje tapo Diego Milito (40 min.). Italijos sostinės ekipa mačą baigė nepilnos sudėties – 88–ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Francesco Totti.

Anksčiau Italijos taurės savininku „Inter“ klubas buvo 1939, 1978, 1982, 2005 bei 2006 metais. Devynis kartus šalies futbolo taurę iškovojusi „AS Roma“ komanda taurės turnyro finale žaidė šešioliktą kartą klubo istorijoje bei penktą penktą per pastaruosius šešerius metus.

„Inter“ futbolininkams tai buvo dvyliktasis finalas. Paskutinius du kartus finale abi komandos 2007 ir 2008 metais žaidė tarpusavyje ir abusyk taurę iškovojo „AS Roma“ vienuolikė.

2007 metais dviejų susitikimų mače „AS Roma“ nugalėjo varžovus 6:2 bei 1:2, o 2008–aisiais Romoje įveikė „Inter“ komandą rezultatu 2:1.