2016 05 14 /2016 05 15

Italijos pirmenybes čempionas baigė galingai, sidabras – „Napoli“ futbolininkams

Įspūdinga pergale Italijos „Serie A“ pirmenybes baigė jau anksčiau penktąjį iš eilės ir 32-ąjį klubo istorijoje čempionės titulą užsitikrinusi Turino „Juventus“ komanda.
Gianluigi Buffonas
Gianluigi Buffonas / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį pirmosiose paskutiniojo 38-ojo turo rungtynėse „Juventus“ futbolininkai net 5:0 (3:0) sutriuškino penkioliktojoje pozicijoje esančią Genujos „Sampdoria“ vienuolikę, kuri dvikovą baigė be pašalinto iš aikštės Milano Škriniaro (14 min.).

Du įvarčius į svečių vartus įmušė Paulo Dybala (15 min. iš 11 m baudinio ir 37 min.), po vieną – Patrice'as Evra (5 min.), Giorgio Chiellini (77 min.) ir Leonardo Bonucci (85 min.).

Sidabro ir bronzos medalių likimai paaiškėjo šeštadienį vėlai vakare. Antrąją vietą užėmė „Napoli“ (82 tšk.) klubas, paskutinėse rungtynėse 4:0 namuose sutriuškinęs „Frosinone“.

Susitikimo didvyriu tapo tris įvarčius į svečių vartus įmušęs rezultatyviausias čempionato žaidėjas Gonzalo Higuainas. Įmušęs tris įvarčius (52, 62 ir 71 min.) jis sezoną baigė su 36 tiksliais smūgiais į varžovų vartus ir pagerino nuo 1950 metų Gunnarui Nordhalui priklausiusį rezultatyvumo rekordą – 35 įvarčiai.

Dar vieną įvartį į svečių, kurie nuo 3 minutės žaidė e pašalinto aikštės Mirko Gori, vartus įmušė Marekas Hamšikas (44 min.).

Po dviejų sidabrinių sezonų bronza tenkintis turėjusi „Roma“ (80 tšk.) vienuolikė sezoną užbaigė pergale 3:1 (1:0) svečiuose prieš septintojoje pozicijoje likusį „Milan“ (57 min.) klubą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Mohamedas Salahas (19 min.), Stephanas El Shaaraway'us (59 min.) bei Emersonas (82 min.), o garbės įvartį į svečių vartus įmušė Carlosas Bacca (86 min.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius