Jamie Vardy rekordu pažymėtos „Leicester“ ir „Manchester United“ lygiosios

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį užfiksuotas naujas įspūdingas rekordas. „Leicester City“ puolėjas Jamie Vardy įmušė įvartį jau 11-ose rungtynėse iš eilės. „Leicester City“ sužaidė lygiosiomis su „Manchester United“ – 1:1.
Jamie Vardy džiaugiasi įvarčiu ir rekordu
Jamie Vardy džiaugiasi įvarčiu ir rekordu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

24-ąją minutę „Leicester“ surengė itin greitą ataką dešiniuoju kraštu, kur Christianas Fuchsas puikiu perdavimu „atkirto“ nuo J.Vardy tris gynėjus ir pasiuntė kamuolį pro Davidą de Gea. J.Vardy beliko įmušti.

Rezultatą išlygino vokietis Bastianas Schweinsteigeris, prieš pat pertrauką galva įmušęs po kampinio.

2011-2012 m. sezone tik trečiajame Anglijos futbolo divizione žaidęs 28 metų puolėjas pagerino legendinio „Manchester United“ olando Ruudo van Nistelrooy'aus rekordą.

Pastarasis buvo pasižymėjęs 10 mačų iš eilės 2003 metais. Olandas MU iš viso sužaidė 219 rungtynių ir įmušė 159 įvarčius, jis yra 11-asis pagal įvarčius komandos istorijoje.

Tuo tarpu J.Vardy pasaka prasidėjo tik šiemet, kai praėjusiais metais į „Premier“ lygą pirmą kartą nuo 2004 m. grįžęs „Leicester“ klubas užėmė 14-ąją vietą ir išliko pirmenybėse.

Iki rungtynių su „Manchester United“ J.Vardy vedamas klubas buvo pirmoje vietoje. Dabar „Leicester“ šia pozicija dalijasi su „Manchester City“.

J.Vardy su 14 įvarčių per tiek pat rungtynių yra vienvaldis snaiperių įskaitos lyderis.