„Juventus” futbolininkų viltys žaisti Čempionų lygoje tapo minimalios

Turino futbolininkai namuose pasiekė tik lygiąsias.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Turino futbolininkai namuose pasiekė tik lygiąsias.
0

Vakar vakare Italijos „Serie A” pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 36-ojo turo rungtynės, kuriose Turino „Juventus” klubas namuose priėmė svečius Veronos „Chievo” futbolininkus.

Mačas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2, tad „Juve” ekipos turėtos viltys žaisti kito sezono UEFA Čempionų lygoje tapo minimalios, nes liko žaisti tik du turus, o atsilikimas nuo ketvirtoje vietoje esančios komandos – penki taškai.

„Juventus” rungtynes pradėjo labai neblogai, mat jau 13-ą minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus, kurį be didesnių problemų realizavo puolėjas Alessandro Del Piero.

Kitas šio susitikimo įvartis krito antrame kėlinyje, kai „senoji senjora” padvigubino turėtą pranašumą – 55-ą minutę po Del Piero atlikto perdavimo vartininką nuginklavo Alessandro Matri.

Nepaisant dviejų įvarčių pranašumo, „Juve” jį iššvaistė, mat 68-ą minutę rezultatą sušvelnino Fernando Uribe, o praėjus vos minutei šeimininkų persvarą visiškai panaikino Gennaro Sardo.

„Juventus” 2 – 2 „Chievo”
13' [1 – 0] Alessandro Del Piero (11 m.)
55' [2 – 0] Alessandro Matri
68' [2 – 1] Fernando Uribe
69' [2 – 2] Gennaro Sardo