Karštas Mančesterio derbis – lygiosios ir neįtikėtinas M.Fellaini akibrokštas

Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtadienį „Etihad“ stadione susitiko „Manchester United“ ir „Manchester City“ ekipos. Po atkaklios kovos antrajame kėlinyje buvo užfiksuotos lygiosios 0:0.
„Manchester City“ – „Manchester United“
„Manchester City“ – „Manchester United“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmajame kėlinyje daugiau progų sukūrė „Manchester City“, bet kėlinio pabaigoje puikios progos neišnaudojo Anderas Herrera. Pastarasis pirmajame kėlinyje susikibo su Fernandinho.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ vartininkas Claudio Bravo daug darbo neturėjo, bet 78-ąją po sugauto kamuolio nepatogiai nusileido ir aikštę paliko ant neštuvų. Jį pakeitė Willy Caballero.

Rungtynės paliko itin blankų įspūdį, bet 84-ąją minutę Marouane Fellaini sugrąžino intrigą. Futbolininkas neleistinai sustabdė Sergio Aguero ir teisėjas traukėsi geltoną kortelę, kai M.Fellaini staiga galva pargriovė S.Aguero ir užsidirbo raudoną kortelę.

92-ąją minutę po keitimo pasirodęs Gabrielis Jesusas įmušė įvartį, bet teisėjai teisingai užfiksavo nuošalę.

Per likusį laiką šeimininkai dar bandė išnaudoti kiekybę persvarą, tačiau „Manchester United“ apsigynė ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją.

Raudonųjų velnių ekipai šiose rungtynėse negalėjo padėti visas būrys žaidėjų. Sekmadienio rungtynėse su „Burnley“ susižeidė prancūzas Paulis Pogba. Visai neseniai sezoną užbaigusias kelio raiščių traumas patyrė Marcosas Rojo ir Zlatanas Ibrahimovičius, vidurio gynėjai Philas Jonesas ir Chrisas Smallingas nežaidžia nuo Anglijos rinktinės mačo su Lietuva, po traumos dar neatsigavo ir Juanas Mata.

„Manchester City“ ekipai negalėjo padėti Davidas Silva, kuris susižeidė rungtynėse su „Arsenal“.

„Manchester United“ nepralaimėjo jau 24-ų rungtynių iš eilės ir pakartojo 2010/11 metų sezono pasiekimą.

„Manchester United“ su 64 taškais „Premier“ lygoje užima penktąją vietą. Tašku daugiau turintis „Manchester City“ rikiuojasi ketvirtas.

Anglijos čempionate link čempionų titulo artėja Londono „Chelsea“ klubas, turintis 78 taškus.