„Kaunas“ ir „Tauras“ išsiskyrė taikiai

Šį sezoną tik mėgėjų lygoje (II) žaisiantis daugkartinis šalies čempionas ir dabartinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės savininkas FBK „Kaunas“ pirmąjį šio sezono LFF taurės pusfinalio serijos mačą su Tauragės „Tauro“ klubu baigė lygiosiomis 1:1 (0:0).
„Kaunas“ ir „Tauras“ išsiskyrė taikiai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kaip pranešė Futbolas.lt, susitikimą aktyviau pradėjo FBK „Kauno“ futbolininkai. Tačiau, nepaisant aiškios teritorinės persvaros nieko ypatingai pavojingo prie svečių vartų kauniečiams suregzti nepavyko.

Priešingai nei „Tauro“ ekipai, kuri pirmajame kėlinyje keletą kartų buvo atsidūrusi labai arti tikslo išsiveržti į priekį. Po bene pavojingiausio tauragiškių išpuolio, puolėjo Eimanto Poderio galingai smūgiuotas kamuolys sudrebino kauniečių vartų skersinį, bet tinkle nesuspurdėjo.

Pirmasis mačo įvartis krito iš karto po pertraukos. Vienas prieš „Tauro“ vartininką Ernestą Šetkų iššokęs Artūras Rimkevičius nesuklydo ir išvedė į priekį aikštės šeimininkus. Tiesa, neilgam. Prabėgus vos keturioms minutėms „Tauro“ legionierius iš Moldovos Iulianas Bursucas klastingu smūgiu rezultatą išlygino.

65-ą minutę abi vienuolikės liko nepilnų sudėčių. Aikštelėje susikibus Audriui Kšanavičiui ir I.Bursucui mačo arbitras Paulius Malžinskas peštukus nedvejodamas „apdovanojo“ raudonomis kortelėmis, taip abi ekipas palikdamas be bene geriausių komandų žaidėjų.

Žaidimas aikštelėje po šio epizodo išsilygino, tačiau nė vienai ekipai mačo rezultato pakeisti nebepavyko. Atsakomoji poros dvikova bus žaidžiama po dviejų savaičių Tauragėje.

LFF taurę laimėjusi ekipa iškovoja teisę kitą sezoną atstovauti šalies garbę UEFA Europos lygos varžybose.