Klaipėdos „Atlantas“ A lygos sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Trakus“

Šeštadienį antrosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“ namuose net 5:1 (1:1) sutriuškino Trakų „Trakų“ klubą.
Andrejus Paniukovas
Andrejus Paniukovas / alyga nuotr.

Net keturis įvarčius įmušė Andrejus Paniukovas (42, 57, 70 ir 82 min.), vieną – Maksimas Maksimovas (65 min.).

Pirmasis kėlinys nežadėjo tokios skaudžios trakiškių nesėkmės, nes 23 minutę Lukas Kochanauskas įmušė pirmąjį susitikimo įvartį, o pirmojo kėlinio pabaigoje galėjęs darsyk svečius į priekį išvesti Linas Klimavičius (45+1 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Pirmosiose čempionato rungtynėse Kauno „Stumbro“ futbolininkai savo aikštėje 3:1 (3:0) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ vienuolikę.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Atlantas“ 1 1 0 0 5:1 3
2. Kauno „Stumbras“ 1 1 0 0 3:1 3
3. „Klaipėdos granitas“ 0 0 0 0 0:0 0
3. Pakruojo „Kruoja“ 0 0 0 0 0:0 0
3. Kauno „Spyris“ 0 0 0 0 0:0 0
3. Marijampolės „Sūduva“ 0 0 0 0 0:0 0
3. Utenos „Utenis“ 0 0 0 0 0:0 0
3. Vilniaus MFD „Žalgiris“ 0 0 0 0 0:0 0