Kontroliniame turnyre „Manchester United“ įveikė „Roma“, o „Inter“ – „Real“

JAV vykstančiam kontroliniame turnyre „Čempionų taurė“ prasidėjo A grupės rungtynės. UEFA Čempionų lygos laimėtojas Madrido „Real“ pirmojo kovoje turėjo pripažinti Milano „Inter“ pranašumą, o „Manchester United“ įveikė „Roma“.
„Inter“ futbolininkai
„Inter“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ – „Roma“ 3:2 (3:0)

Denverio mieste vykusiame mače Anglijos klubas pirmajame kėlinyje tiesiog triuškino italus, kai įvarčius mušė Wayne'as Rooney (36 ir 45 min. iš 11 m baudinio) ir Juanas Mata (39 min.).

Antrajame kėlinyje Louisas van Gaalas komandą stipriai pakeitė, įleisdamas naujų žaidėjų ir tai kiek išmušė iš vėžių.

73 min. visą stadioną ant kojų pakėlė Miralemas Pjaničius, įkalęs fantastišką įvartį nuo vidurio aikštės linijos. 89 min. veteranas Francesco Totti 11 metrų baudiniu rezultatą dar kartą sušvelnino po to, kai anglai baudos aikštelėje sužaidė ranka.

Madrido „Real“ – Milano „Inter“ 1:1

Ispanijos sostinės ekipos legionierius iš Velso Garethas Bale'as rungtynes pradėjo fantastišku smūgiu iš toli 9-ąją minutę. Vartininkas neturėjo jokių šansų. Valas kamuolį perėmė ties vidurio aikštės linija, po puikaus komandinio spaudimo, vienas nusivarė link varžovų baudos aikštelės ir smeigė puikų įvartį iš 25 metrų atstumo.

Po pertraukos „Inter“ pasistengė susikaupti, nors pirmajame kėlinyje darė nemažai klaidų. Ypač pasisekė ekipos naujokui Nemanja Vidičiui, kurio teisėjas pagailėjo ir neparodė antros geltonos kortelės po pražangos prieš Lucasą. 68 min. „Inter“ uždirbo 11 metrų baudinį ir jį puikiai realizavo Mauro Icardi. Rungtynių pabaigoje jau „Real“ vartininkas gelbėjo komandą po puikių N.Vidičiaus ir Marco Andreolli smūgių.

Komandos pratęsimo nežaidė ir iškart mušė baudinius, po kurių 3:2 nugalėjo „Inter“. Nepaisant to, turnyro turnyrinėje lentelėje abi komandos gavo po tašką už lygiąsias.

„Real“ ekipoje baudinius įmušė tik L.Vazquezas ir Nacho, o Isco, A.Illarramendi ir O.Mascarellis pramušė.

„Inter“ gretose įmušė J.Jesusas, N.Vidičius ir M.Icardi, o pramušė Y.M'Villa ir Y.Nagatomo.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams