Kovą UEFA moterų Čempionių lygos atrankoje šiaulietės pradėjo lygiosiomis

Lietuvos moterų futbolo čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės pirmąsias UEFA moterų Čempionių lygos atrankos rungtynes Bosnijoje ir Hercegovinoje baigė lygiosiomis 1:1 su Turkijos komanda „Atasehir Belediyespor“.
Viktorija Budrytė
Viktorija Budrytė / E.Černiausko nuotr.
Temos: 1 UEFA

Daug Lietuvos merginų rinktinių žaidėjų savo gretose turinti „Gintros-Universiteto“ komanda pirmoji praleido įvartį – 29 minutę nesusikalbėjus vartininkei bei gynėjams kamuolys rikošetu įskriejo į savo vartus nuo Marijos Stasiulytės.

38 minutę lietuvėms pavyko rezultatą išlyginti. Po pražangos prieš Sonatą Vanagaitę skirtą 11 metrų baudinį realizavo Viktorija Budrytė. Lygus rezultatas nepasikeitė iki dvikovos pabaigos.

„Žaidimas buvo apylygis. Teritorinę persvarą turėjome mes, tačiau daugiau pavojingų progų sukūrė varžovės. Turkių gretose buvo daug aukštaūgių, techniškų žaidėjų, nemažai jaunų – kaip ir mūsų ekipoje“, – pasakojo „Gintros-Universiteto“ treneris Rimantas Viktoravičius.

Jis teigė, jog pirmųjų rungtynių žaidimą galima vertinti gerai: „Merginos kiek jaudinosi. Svarbu, kad nepralaimėjome. Manau, jog dar turime rezervų. Lygiosios palieka šansus kovoti toliau.“

Antrąsias rungtynes šiaulietės žais šeštadienį su Klužo „Olimpia“ (Rumunija) ekipa. Pastaroji šiandien susitinka su turnyro šeimininke Sarajevo „WFC SFK 2000“.

Statistika

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ – „Atasehir Belediyespor“ 1:1 (1:1)
Sarajevo „Asim Ferhatovič Hase“ stadionas
Teisėja: Elia Martinez (Ispanija)
Įvarčiai: 38 min. Viktorija Budrytė (iš 11 m.) („Gintra“); 29 min. Marija Stasiulytė (į savo vartus) („Atasehir“).

„Gintra-Universitetas“: Ina Boyko, Marija Stasiulytė, Brigita Partikaitė, Viktorija Budrytė, Sonata Vanagaitė (78 min. Faustė Adamavičiūtė), Kamilė Vaičiulaitytė, Rasa Imanalijeva, Tatjana Veržbickaja, Indrė Kirjanovaitė, Oksana Imanalijeva, Rimantė Kunickaitė. Atsarginės: Greta Kaselytė, Virginija Pauliukaitė, Simona Labunskaitė.