2014 03 09 /19:29

„Kruoja“ paskutinėmis sekundėmis svečiuose palaužė „Ekraną“

Naująjį sezoną šeštadienį pradėjusioje „SMScredit.lt A lygoje“ šeštadienį sužaistos antrosios rungtynės. Panevėžyje vietos „Ekranas“ 1:2 (0:1) nusileido Pakruojo „Kruojos“ futbolininkams.
„Kruojos“ futbolininkai
„Kruojos“ futbolininkai / fkkruoja.lt nuotr.

Svečių futbolininkas Tomas Birkšys pirmąjį įvartį įmušė 24-ąją minutę – tuo ir baigėsi pirmasis kėlinys. „Ekrano“ futbolininkai rungtynėse stengėsi atakuoti, tačiau jiems trūko aštrumo, daugelis atakų baigdavosi be smūgių į vartus.

Antrajame žaidimas klostėsi panašiai, pavojingiau žaidė „Kruoja“, tačiau itin gerų progų neturėjo nė viena komanda.

Rungtynėms baigiantis „Ekranas“ surengė ataką dešiniuoju kraštu, kur suklydo „Kruojos“ gynyba. Kamuolį puikiai perdavė Edgaras Baranauskas ir taikliu smūgiu į vartus ataką užbaigė Lukas Kochanauskas. Rezultatas 84-ąją minutę tapo lygus.

Visas rungtynes geriau žaidę „Kruojos“ futbolininkai pasileido į puolimą ir vos nebuvo skaudžiai nubausti. Tas pats L.Kochanauskas atliko labai pavojingą smūgį, tačiau Martynas Matuzas išgelbėjo „Kruoją“.

Jau per teisėjo pridėtą laiką pakruojiečiai sugebėjo išplėšti pergalę, kai įvartį galva po Valdo Pocevičiaus perdavimo iš krašto įmušė Ričardas Beniušis. Po to, „Ekranui“ tik pradėjus žaidimą ir „Kruojai“ atmušus jų ataką, rungtynės baigėsi.

Praėjusį sezoną „Kruoja“ ir „Ekranas“ A lygoje pasidalijo po dvi pergales, tačiau „Ekranas“ užėmė trečią, o „Kruoja“ – penktą vietą.

Primename, kad pirmose šio sezono rungtynėse penktadienį Klaipėdos „Atlantas“ namuose 6:0 sutriuškino Alytaus „Dainavą“.