2011 11 02 /2011 11 03

LFF taurė: „Ekranas“ išvengė sensacijos, REO sutriuškino varžovus

Lietuvos futbolo čempionas ir taurės savininkas Panevėžio „Ekranas“ trečiadienį svečiuose tik po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:1) palaužė Pakruojo „Kruojos“ pasipriešinimą ir įveikė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalio barjerą.
2010 ir 2011-aisiais LFF taurę laimėjęs „Ekranas“ žengė tolyn. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Kruoja“ buvo arti sensacijos, kai 65 minutę išsiveržė į priekį po Artūro Žulpos įvarčio. Visgi jau po 10 minučių rezultatą išlygino Dainius Gleveckas, o pratęsus rungtynes pergalingą įvartį pelnė Mantas Savėnas (95 min.).

Pakruojo ekipa mačą dar baigė be pašalinto Donato Petrausko (102 min.), o dvejų paskutinių metų LFF taurės savininkė „Ekrano“ ekipa žengė į LFF taurės pusfinalį.

Tarp keturių stipriausių turnyro ekipų pateko ir „I lygos“ čempionė Vilniaus REO. Ji svečiuose net 7:1 (5:0) sutriuškino kitą „I lygos“ atstovę Kėdainių „Lifosą“.

Dramatiškai į LFF taurės pusfinalį žengė ir šalies vicečempionė VMFD „Žalgiris“, kuri trečiadienį namuose tik po baudinių serijos 5:4 palaužė Gargždų „Bangos“ pasipriešinimą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Paskutiniame trečiadienį vykusiame ketvirtfinalio mače „Sūduvos“ vienuolikė svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo penkiskart (1989, 2002, 2004, 2005 ir 2008 metais) šalies taurės laimėtoją Kauno FBK „Kaunas“ ekipą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Ričardas Beniušis (6 min.), Vaidas Slavickas (42 min.) ir Povilas Lukšys (72 min.).

LFF taurės pusfinaliai ir finalas bus žaidžiami jau tik kitąmet.