LFF taurė: „Lifosa“ nokautavo „Klaipėdą“, „Kaunas“ ir „Banga“ vargo neturėjo

Gargždų „Banga“
Alfredo Pliadžio nuotr. / Gargždų „Banga“.
0

2011–2012 metų Lietuvos futbolo federacijos taurės aštuntfinalio (penktajame) etapo pirmąją dieną Kėdainių „Lifosa“ pateikė staigmeną pasiekę įspūdingą pergalę prieš „Klaipėdą“, o „Kaunas“ ir „Banga“ namuose triuškino varžovus iš žemesnių lygų.

I lygoje žaidžianti „Lifosa" Kėdainiuose priėmė A lygos autsaiderę „Klaipėdą" ir jau antrąją minutę išsiveržė į priekį po Mindaugo Jakšto smūgio. 23 minutę Markas Beneta rezultatą išlygino, tačiau dar nebaigus pirmo pusvalandžio šeimininkai  įmušė du kartus, o dar po įvartį pridėjo prieš pat pertrauką ir antrojo kėlinio pabaigoje.

Dviem žemiausio rango komandoms iš likusiųjų – Vilniaus „Polonia" ir Klaipėdos „Jambo" – nepavyko pasipriešinti varžovams iš A lygos.

SFL atstovas „Jambo" vyko į Kauną, kur vietos FBK „Kaunas" jau pirmajame kėlinyje įmušė penkis įvarčius be atsako. Rungtynės taip ir baigėsi kauniečių pergale 5:0.

Šių metų II lygos Pietų zonos nugalėtoja „Polonia" svečiuose neprilygo praėjusių metų LFF taurės finalininkei Gargždų „Bangai". Pirmajame kėlinyje gargždiškiai įmušė keturis kartus, antrajame – dar penkis. Paguodos įvartį sostinės ekipai pelnė Vitoldas Frizelis.

Dar penkerios LFF taurės rungtynės vyks trečiadienį.

Antradienio rungtynių statistika:

49. „Lifosa“ (Kėdainiai) – „Klaipėda“ (Klaipėda) 5:1 (4:1)
Teisėjas: A.Pipiras (Vilnius), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min., 26 min. ir 83 min. M.Jakštas, 29 min. Aivaras Gėgžna, 45+1 min. M.Juknevičius („Lifosa"); 23 min. M.Beneta („Klaipėda")
Įspėjimai: 51 min. M.Pinskis („Lifosa"); 26 min. M.Jefišov, 75 min. Deividas Lukošius („Klaipėda")

51. „Kaunas“ (Kaunas) – „Jambo“ (Klaipėda) 5:0 (5:0)
Teisėjas: M.Pomeckis (Panevėžys), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 12 min. ir 45 min. E.Razulis, 35 min. A.Juozaitis, 36 min. M.Šoblinskas, 39 min. D.Kapustas („Kaunas")
Įspėjimai: nėra

50. „Banga“ (Gargždai) – „Polonia“ (Vilnius) 9:1 (4:0)
Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda), 550 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. ir 25 min. G.Gailius, 7 min. A.Lipskis, 22 min. ir 66 min. G.Kulbis, 65 min. (iš 11m.) N.Nasra, 79 min. ir 87 min. A.Marcinkevičius, 84 min. M.Kura („Banga"); 60 min. V.Frizel („Polonia")