Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė įveikė baltarusius

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų amžiaus) futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse nudžiugino sirgalius pergale rezultatu 1:0 (1:0) kontrolinėse rungtynėse prieš bendraamžius iš Baltarusijos.
Vykintas Slivka
Vykintas Slivka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Vykintas Slivka

Vienintelį susitikimo įvartį pelnė Vykintas Slivka pirmajame kėlinyje.

Pasak pranešimo, šeimininkai aktyviai pradėjo susitikimą ir jau 4-ą minutę atsirado puiki proga pasižymėti po svečių gynėjų klaidos, tačiau Tomas Bučma nesugebėjo nukreiti kamuolio į pustuščius vartus.

Netrukus žiūrovai išvydo ir pavojingą Vykinto Slivkos smūgį virš skersinio.

Baltarusiams pavyko išlyginti žaidimo tempą ir sukurti vieną progą pasižymėti. Iniciatyvos puolime ėmėsi V.Slivka ir buvo apdovanotas – 28-ą minutę lietuvis realizavo 11 metrų baudinį, kurį pats uždirbo ir išvedė šeimininkus į priekį.

Antrąjį kėlinį lietuviai vėl pradėjo aktyviau, o puolimą sėkmingai įsijungė Rokas Krušnauskas, sukūręs puikų šansą pasižymėti 58-ą minutę, tačiau jo smūgį baltarusiai suspėjo blokuoti.

Geriausią progą padvigubinti persvarą turėjo R. Krušnauskas, sugebėjęs atitrūkti nuo trijų svečių gynėjų, tačiau jo smūgiuotas kamuolys nuskriejo šalia pat kairio virpsto.

Antroji komandų dvikova LFF stadione įvyks lapkričio 17 dieną, 18 valandą.