Lietuvos pirmoji futbolo lyga: įvarčių neįmušusi Vilniaus „MRU“ Šilutėje iškovojo tašką

Aštuntą tašką Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate iškovojo Vilniaus „MRU“ komanda. Sostinės ekipa antradienį svečiuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Šilutės“ futbolininkais.
Vilniaus MRU klubas
Vilniaus MRU klubas / Sauliaus Čirbos nuotr.
Temos: 1 Futbolas

„MRU“ klubas turėjo žaidybinę persvarą beveik visų rungtynių metu, bet puolime vis pritrūkdavo aštrumo ir progų realizavimo. 33-iąją minutę už pražangą geltona kortele buvo nubaustas vienas „MRU“ ekipos lyderių Mindaugas Grigalevičius.

Antrajame kėlinyje, 78-ąją minutę, M.Grigalevičius „užsidirbo“ ir antrą geltoną kortelę bei buvo pašalintas iš aikštės. Nepaisant to, Šilutėje susirinkę žiūrovai įvarčių taip ir neišvydo.

Būtent susikurtų progų neišnaudojimas ir neleido pasiekti pergalės. Taip mano „MRU“ komandos treneris Egidijus Juška. „MRU“ ekipai nepadėjo ir tai, kad paskutinėse rungtynėse buvo pasiekta rezultatyvi pergalė 5:0 prieš Panevėžio „Baltiją“.

„Momentais komandos žaidimas mane tenkino, bet kai kurie epizodai parodė, kad reikia dar daug dirbti. Turime problemų su progų realizacija. Jei neįmuši įvarčių, tai rungtynių nelaimėsi. Kotroliavome visą žaidimą ir progų turėjome gana gerų, tačiau vis nepavykdavo įmušti. Teisėjų darbo komentuoti nenoriu, bet antra geltona kortelė M.Grigalevičiui mane nustebino“, – mintimis dalinosi E.Juška.

Su 8 taškais MRU klubas turnyro lentelėje užima aštuntą vietą. 5 taškus surinkusi „Šilutė“ rikiuojasi dešimtoje pozicijoje.

Šilutės „Šilutė“ – Vilniaus FK „MRU“ 0:0 (0:0)

Šilutės stadionas, 120 žiūrovų, teisėjas – D. Miklovas (Palanga).

Įspėti: 36 min. D. Paldauskas, 85 min. J. Milius („Šilutė“); 55 min. M. Grigalevičius, 87 min. G. Paberžis („MRU“).

Pašalintas: 78 min. M. Grigalevičius („MRU“)

Kitas rungtynes Vilniaus „MRU“ žais gegužės 25 d. (sekm.), 21:00 val., Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vilniuje.