Lietuvos pirmoji futbolo lyga: MRU išvykoje sužaidė lygiosiomis su Kauno klubu

Lietuvos futbolo I lygos penkioliktojo turo susitikime Vilniaus MRU vienuolikė išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su trečioje pozicijoje žengiančia Kauno „Stumbro“ komanda.
Vilniaus MRU klubas žaodė su Kauno „Stumbru“
Vilniaus MRU klubas žaidė su Kauno „Stumbru“

Pirmojo kėlinio viduryje žaidimą ėmė sunkinti oro sąlygos, kadangi prasidėjo stiprus lietus. Jis turėjo įtakos perdavimų ir smūgių tikslumui. MRU turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus. Kitoje situacijoje kauniečius nuo praleisto įvarčio išgelbėjo puikus vartininko žaidimas.

Antrajame kėlinyje „Stumbras“ turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau A.Rimkevičiaus smūgiuotas kamuolys sudrebino MRU vartų virpstą ir grįžo į aikštę. Tiek vilniečiai, tiek šeimininkai rungtyniavo patikimai gynyboje, todėl niekam per 90 minučių pasižymėti nepavyko – mačas baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Geltona kortele šiame mače įspėtas buvo MRU saugas Tomas Mickevičius.

Po šių lygiųjų MRU savo sąskaitoje turi 24 taškus ir žengia ketvirtoje pozicijoje. Su 29 taškais „Stumbras“ yra laipteliu aukščiau – trečias.

Kitą susitikimą MRU žais liepos 6 dieną namuose, LFF stadione, 17.30 valandą su „Palanga“

FK MRU didieji rėmėjai Mykolo Romerio universitetas, „TiuMenas“; partneriai „15min.lt“, „Gemma“, „Maistas sportui“, „Perskindol“.