Lietuvos futbolo rinktinė paskutines sezono rungtynes su Moldova sužaidė lygiosiomis

Traumų išretintai Lietuvos futbolo rinktinei paskutinėse 2013 metų sezono rungtynėse nepavyko išplėšti pergalės. Lietuvių akistata su Moldovos futbolininkais išvykoje baigėsi lygiosiomis 1:1.
Mindaugas Kalonas
Mindaugas Kalonas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

39 minutes nei Lietuvos, nei Moldovos futbolininkai negalėjo pralaužti varžovų gynybos. Tačiau 40-ąją minutę puikiu smūgiu į priešininkų vartus pasižymėjo Mindaugas Kalonas. Lietuvis išvedė savo ekipą į priekį 1:0. Paskutinėmis kėlinio minutėmis vienas prieš Moldovos vartininką atsidūrė Saulius Mikoliūnas, tačiau išnaudoti progos nepavyko. Pirmasis kėlinys pasibaigė 1:0 Lietuvos futbolininkų naudai.

Antrajame kėlinyje – 71-ąją minutę – Arturas Ionita pralaužė lietuvių gynybą ir pelnė įvartį. Futbolininkas išlygino rezultatą – 1:1. Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti ir jos išsiskyrė taikiai – 1:1.

Lietuvos komandos sudėtis rungtynėse su Moldova: E.Zubas, V.Andriuškevičius, T.Kijanskas, M.Žaliūkas, G.Vičius, D.Petravičius, S.Mikoliūnas, V.Borovskis, M.Panka, M.Kalonas, E.Razulis.

Komandai nepadėjo vartininkas Giedrius Arlauskis, kurį pastarąjį mėnesį kamuoja trauma. Dėl sužeidimų šanso pasirodyti rinktinėje neteko ir jaunieji gynėjas Julius Aleksandravičius bei puolėjas Lukas Spalvis. Dar keturi futbolininkai buvo priversti atsisakyti kvietimų į nacionalinę ekipą anksčiau.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams