„Ligue 1“: PSG lygiosios ir „Monaco“ pralaimėjimas

Prancūzijos futbolo pirmenybėse („Ligue 1“) šeštadienį sužaistos šešerios aštuntojo turo rungtynės, po kurių niekam nepavyko aplenkti pirmoje vietoje įsitaisiusios „Marseille“ vienuolikės.
Jean'as Christophe'as Bahebeckas
Jean'as Christophe'as Bahebeckas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šalies čempionė „Paris Saint Germain“ ekipa jau penktą kartą per aštuonias rungtynes sužaidė lygiosiomis. Šįkart PSG suklupo išvykoje, kur sužaidė 1:1 su „Toulouse“.

Wissamas Ben Yedderas jau 8-ąją minutę išvedė „Toulouse“ į priekį, bet 33 min. Jean'as Christophe'as Bahebeckas rezultatą išlygino.

Nors PSG kamuolį kontroliavo 65 proc. laiko, tačiau įvarčių daugiau neįmušė, o ir smūgių į vartus (8) atliko mažiau nei varžovai (11).

Čempionų nesėkme pasinaudojo „Lille“ klubas, kuris po vienintelio Divocko Origi įvarčio (39 min.) namuose 1:0 palaužė „Bastia“ ir pakilo į antrąją vietą, aplenkdamas PSG.

AFP/„Scanpix“ nuotr./„Lille“ futbolininkai

Tuo tarpu praėjusių metų antrosios vietos laimėtoja „Monaco“ turėjo pripažinti jau ketvirtąjį pralaimėjimą šiemet – 0:1 namuose nusileido „Nice“.

Vienintelį įvartį 7-ąją minutę įspyrė Carlosas Eduardo ir „Nice“ su 13 taškų pakilo į aštuntąją poziciją. Pirmąją ir aštuntąją vietas „Ligue 1“ kol kas skiria tik 3 taškai.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Carlosas Eduardo (dešinėje)

Vis dėlto, lyderio pozicijoje esantis „Marseille“ klubas turi 16 tšk., tačiau dar nežaidė aštuntojo turo rungtynių. Antroje vietoje esantis „Lille“ turi 15 taškų, o trečią-šeštą vietas su 14 tšk. dalijasi PSG, „Bordeaux“, „Metz“ ir „Saint-Etienne“.