„Liverpool“ futbolininkams – dar vienas smūgis žemiau juostos

„Liverpool“ futbolininkai toliau tęsia nusivylimų kupiną sezoną. Antradienio vakarą į šipulius dužo dar viena Jurgeno Kloppo svajonė – Mersisaido komandai nepavyko prasibrauti į kitą Anglijos FA taurės etapą.
Simonas Mignoletas
Simonas Mignoletas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 FC Liverpool

Ketvirtojo etapo rungtynėse Londono „Boleyn Ground“ stadione „raudonieji“ po pratęsimo 1:2 kapituliavo prieš vietos „West Ham United“.

Pirmosios rungtynės Liverpulyje buvo pasibaigę taikiai 1:1, tad ekipoms reikėjo dar kartą sukryžiuoti ietis „plaktukų“ aikštėje.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkų gynėjas Michailas Antonio išvedė savo komandą į priekį, bet traumą išsigydęs Philippe Coutinho 48-ąją minutę rezultatą išlygino.

Ekipoms teko žaisti pratęsimą, kurio pabaigoje po standartinės situacijos „West Ham“ ekipai pavyko išplėšti pergalę. Po Dimitri Payeto pakelto kamuolio galva pasižymėjo Angelo Ogbonna.

Penktajame FA taurės etape „West Ham“ klubas susigrums su Blekberno „Rovers“ futbolininkais.

„West Ham United“ –  „Liverpool“ 2:1 (po pratęsimo)
(Pirmos rungtynės: 1:1, galutinis rezultatas: 2:1)
45' [1:0] M.Antonio
48' [1:1] P.Coutinho
120' [2:1] A.Ogbonna

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius