„Liverpool“ neįveikė „Swansea“ klubo, tačiau tapo „Premier“ lygos lyderiu

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės ketvirtojo „Premier“ lygos turo rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Swansea“ ekipų. Be pralaimėjimų žengiantis „Liverpool“ iškovojo lygiąsias 2:2 ir išsiveržė į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.
Philippe Coutinho
Philippe Coutinho / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė buvęs „Liverpool“ klubo futbolininkas, tačiau dabar „Swansea“ atstovaujantis Jonjo Shelvey. Jis pasižymėjo jau antrąją rungtynių minutę, kai kaire koja smūgiavo į viršutinį kairįjį vartų kampą. Tačiau jau 4-ąją minutę po to paties Jonjo Shelvey klaidos rezultatą išlygino Danielis Sturridge'as. Jis kaire koja smūgiavo į apatinį kairįjį vartų kampą. „Liverpool“ išvedė į priekį naujokas Victoras Mosesas, kuris įmušė įvartį 36-ąją minutę.

Visgi „Liverpool“ šios persvaros neišlaikė ir leido po Jonjo Shelvey perdavimo 64-ąją minutę pasižymėti Michu. Per likusį laiką „Swansea“ futbolininkai dar bandė spausti varžovus, tačiau pergalės iškovoti jiems nepavyko.

Po šių rungtynių 10 taškų turintys „Liverpool“ futbolininkai tapo „Premier“ lygos lyderiais. Antroje ir trečioje vietoje rikiuojasi po 9 taškus turintys „Arsenal“ ir „Tottenham“ klubai. Po 7 taškus turi net penkios komandos.