„Liverpool“ įveikė „Sunderland“ ir toliau kaunasi dėl „Premier“ lygos titulo

Anglijoje sužaistos dvejos 31-ojo turo rungtynės, kurios abi pasibaigė šeimininkų pergalėmis 2:1.
Stevenas Gerrardas
Stevenas Gerrardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ klubas savo aikštėje 2:1 (1:0) įveikė „Sunderland“, iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Stevenas Gerrardas 39-ąją minutę „Raudonuosius“ išvedė į priekį, o Danielis Sturridge'as 48 min. pranašumą padvigubino.

Vis dėlto, nugalėtojams eilinį sykį nepasisekė išlaikyti „sausų“ vartų – Ki Sung-Yuengas pasižymėjo 76-ąją minutę.

Kitose rungtynėse „West Ham United“ irgi 2:1 namie palaužė „Hull City“.

Jau 23-ąją minutę Allanas McGregoras gavo raudoną kortelę ir paliko svečius žaisti mažumoje.

26 min. Markas Noble'as realizavo 11 metrų baudinį, tačiau „West Ham“ pranašumo neišlaikė. Nikica Jelavičius 48 min. buvo atstatę pusiausvyrą, tačiau Jamesas Chesteris jau po 6 minučių nukreipė kamuolį į savo vartus ir padovanojo šeimininkams pergalę.

„Premier“ lygoje su 69 taškais pirmauja Londono „Chelsea“, o jiems ant kulnų lipa „Liverpool“ (68 tšk.). „Manchester City“ žengia trečias su 66 taškais ir yra sužaidęs dviem rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu „West Ham“ su 34 taškais yra 11-oje pozicijoje, „Hull“ rikiuojasi laipteliu žemiau su 33 taškais, o „Sunderland“ su 25 taškais yra iškritimo zonoje, tačiau turi mačą atsargoje.