Londono „Arsenal“ ilgai vargo, bet žengė į kitą FA taurės etapą

Londono „Arsenal“ sunkiai, tačiau įveikė Anglijos FA taurės trečiąjį etapą. Šeštadienį svečiuose Arsene'o Wengero auklėtiniai 2:1 pranoko „Preston North End“ klubą.
Nacho Monrealis ir Callumas Robinsonas
Nacho Monrealis ir Callumas Robinsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Arsenal

Šeimininkai „kanonieriams“ įvarė nemažai baimės, kai 7-ąją minutę Callumas Robinsonas pasiuntė kamuolį į Davido Ospinos ginamus vartus.

Pelnę įvartį, „Preston North End“ galėjo pelnyti dar ne vieną įvartį, bet „Arsenal“ gerbėjo Fortūna.

O štai antrajame kėlinyje svečiai sudėjo visus taškus sudėti ant „i“.

Iš pradžių 46-ąją minutę Aaronas Ramsey išlygino rezultatą, o 89-ąją Olivier Giroud išplėšė pergalę.