Londono „Arsenal“ titulų sausra tęsiasi – priešpaskutinę minutę pralaimėtas Anglijos lygos taurės finalas

Londono „Arsenal“ futbolo klubui nepavyko nutraukti jau šešerius metus besitęsiančios titulų sausros. Arsene'o Wengero auklėtiniai sekmadienį priešpaskutinę minutę apmaudžiai suklydo gynyboje ir pralaimėjo Anglijos lygos taurės finalą „Birmingham City“ vienuolikei rezultatu 1:2 (1:1).
„Birmingham City“ klubo triumfas.
„Birmingham City“ klubo triumfas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono stadione „Wembley“ vykusiame „Birmingham City“ pirmoji išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Nikola Zigičius (28 min.), tačiau Robinas van Persie dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino (39 min.).

„Arsenal“ metėsi į ataką ir bandė įmušti antrą įvartį, bet jį pačioje mačo pabaigoje pelnė „Birmingham City“ puolėjas Obafemi Martinsas (89 min.), pasinaudojęs kvaila vartininko Wojciecho Szczesny ir gynėjo Laurento Koscielny klaida.

Geriausiu rungtynių žaidėju buvo išrinktas ne vieną pavojingą „Arsenal“ ataką sustabdęs „Birmingham City“ vartininkas Benas Fosteris.

„Birmingham City“ Anglijos lygos taurę iškovojo tik antrą kartą klubo istorijoje – net po 47 metų pertraukos (1963 m.). Tuo tarpu du kartus anksčiau šią taurę virš galvų kėlęs „Arsenal“ klubas (1987 ir 1993 m.) penktą kartą suklupo finale (1968, 1969, 1988, 2007 ir 2011 m.).

Verta paminėti, kad pastarąjį kartą Londono „Arsenal“ trofėjų iškovojo 2005 metais, kai laimėjo Anglijos futbolo asociacijos taurės varžybas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams