Londono „Chelsea“ artėja prie titulo, Mančesterio klubai – stringa

Likus keturiems turams iki Anglijos pirmenybių pabaigos Londono „Chelsea“ futbolininkai vis iš arčiau mato svarbiausią trofėjų.
Londono „Chelsea“ treneris Antonio Conte
Londono „Chelsea“ treneris Antonio Conte / „Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“sekmadienį keliavo į Liverpulį, kur „Everton“ šį sezoną buvo pralaimėjęs tik kartą ir laimėję aštuonis pastaruosius mačus iš eilės.

Tačiau Antonio Conte treniruojama „Chelsea“ iškovojo pergalę 3:0, visus tris įvarčius pelniusi per antrą kėlinį.

Londono klubui titulas pasiekiamas ranka ne tik dėl septynių taškų persvaros prieš „Tottenham Hotspur“, kuris sekmadienį vėliau vakare žaidžia su Londono „Arsenal“.

„Chelsea“ antrą kartą per trejus metus gali tapti čempione, nes likę varžovai nėra galingi: liko trys mačai namie su „Watford“, „Middlesbrough““ ir „Sunderland“ bei išvykos rungtynės su „West Ham Bromwich Albion“.

Tuo tarpu Mančesterio klubai toliau stringa Anglijos futbolo pirmenybėse.

Jose Mourinho auklėtiniai vėl sužaidė lygiosiomis 1:1, kai sekmadienį savo aikštėje nesugebėjo įveikti „Swansea City“

Tai buvo 25-osios iš eilės nepralaimėtos Mančesterio komandos rungtynės, kuriomis klubas pasiekė rekordą. Tačiau jis menkai džiugina Mančesterio sirgalius, nes dauguma iš nepralaimėtų rungtynių baigėsi ne pergalėmis, o lygiosiomis.

Taip buvo ir sekmadienį, kai puikus islando Gylfi Sigurdssono baudinys padėjo uždirbti tašką „Swansea“ klubui, kuris kovoja dėl išlikimo Anglijos čempionate.

Tuo tarpu „Manchester United“ tikslas yra pirmasis ketvertas ir Čempionų lyga kitą sezoną, tačiau žaidžiant lygiosiomis tai pasiekti yra labai sunku.

Sekmadienį Mančesterio klubas pirmavo, kai 45minutę Marcuso Rashfordo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Wayne'as Ronney.

Bet „Swansea“ nusipelnė taško, išlyginusi rezultatą 79 minutę. Mančesterio klubas ne tik prarado du taškus, bet ir dėl traumų neteko dviejų gynėjų: Erico Baily ir Luke'o Shaw.

J.Mourinho treniruojama komanda liko penkta Anglijos lygoje, tašku atsilikusi nuo „Manchester City“, kuris sekmadienį irgi sužaidė lygiosiomis.

Anglijos lygos sekmadienio rungtynės:

„Manchester United“ – „Swansea“ 1:1.

45' W.Rooney [1:0]

79' G.Siggurdssonas [1:1]

Liverpulio „Everton“ – Londono „Chelsea“ 0:3

66' Pedro [0:1]

79' G.Cahillas [0:2]

86' Willianas [0:3]

„Middlesbrough“ – „Manchester City“ 2:2

38' A.Negredo [1:0]

69' S.Aguero [1:1]

77' C.Chambersas [2:1]

85' G.Jesusas [2:2]

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai