Londono derbyje – dramatiškos lygiosios (visi rezultatai, video)

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos trejos XVII turo rungtynės. Didžiule sparta vykęs Londono miesto derbis tarp „Tottenham“ ir „Chelsea“ futbolininkų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį po tikslaus Romano Pavlyuchenko įvarčio pirmojo kėlinio pradžioje, tačiau 70 minutę grubiai suklydus vartininkui Heurelho Gomesui rezultatą išlygino Didier Drogba.

Susitikimas pasiekė savo apogėjų per teisėjo pridėtą laiką – po dar vienos Gomeso klaidos arbitras skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, tačiau dublį siekusį pelnyti Drogbą sustabdė iš dalies savo kaltę išpirkęs vartininkas.

„Mes turime būti laimingi, nes žaidėme tikrai gerai prieš stiprią komandą jų aikštėje. Mes turėjome šansą nugalėti, bet nerealizavome kelių pavojingų progų. Bet kuriuo atveju dabar mes labiau pasitikime savimi, einame teisingu keliu ir viliamės, jog blogi momentai liko praeityje. Mes tikrai laimėsime kitas rungtynes“, – kalbėjo komandos vyr.treneris Carlosas Ancelotti.

Pirmą kartą po dešimties metų pertraukos „Bolton“ savo aikštėje įveikė „Blackburn“ – mačas baigėsi rezultatu 2–1.

Po vangaus pirmojo kėlinio emocijos ėmė kilti, kai 56 minutę iš aikštės už smūgį varžovui alkūne buvo pašalintas „Bolton“ saugas Markas Daviesas.

„Blackburn“ ėmė atakuoti šeimininkų vartus, tačiau būtent pastarieji įsiveržė į priekį po Fabrice'o Muambos smūgio.

Mame Biramas Dioufas 87 minutę atstatė pusiausvyrą ir atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, bet jau kone kitos atakos metu Stuartas Holdenas išplėšė pergalę Oweno Coyle'o auklėtiniams.

„Wolves“ – „Birmingham“ dvikova baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1:0.