Lukas Spalvis įmušė įvartį, tačiau Lietuva draugiškose rungtynėse nusileido Lenkijai

Penktadienį pasaulyje buvo žaidžiamos draugiškos futbolo rungtynės. Lenkijoje vietos rinktinė su Robertu Lewandowskiu priešakyje susitiko su Lietuvos vienuolike ir šventė pergalę 2:1.
Lukas Spalvis
Lukas Spalvis / Vaidotas Januška/LFF.lt nuotr.

Lukas Spalvis 44-ąją minutę išvedė į priekį Lietuvos rinktinę. 59-ąją minutę rezultatą išlygino Arkadiušas Milikas. 79-ąją minutę Lenkijos rinktinę 11 metrų baudiniu į priekį išvedė didžiausia komandos žvaigždė Robertas Lewandowskis.

Lenkija – Lietuva 2:1 (0:1)
Gdansko PGE arena, 32 000 žiūrovų
Teisėjas – Minoru Tojo (Japonija)

Įvarčiai: 59 min. Arkadiušas Milikas, 79 min. Robertas Lewandowskis – iš 11 m.b. (Lenkija);  44 min. Lukas Spalvis (Lietuva).

Įspėti: 58 min. Lukas Spalvis, 64 min. Karolis Chvedukas, 79 min. Giedrius Arlauskis (Lietuva).

Lietuva: Giedrius Arlauskis, Vytautas Andriuškevičius, Tadas Kijanskas, Georgas Freidgeimas, Egidijus Vaitkūnas, Saulius Mikoliūnas (55 min. Vytautas Lukša), Artūras Žulpa, Karolis Chvedukas (89 min. Simonas Stankevičius), Gediminas Vičius (68 min. Mantas Kuklys), Fiodoras Černychas (85 min. Ramūnas Radavičius), Lukas Spalvis (83 min. Ričardas Beniušis).

Lenkija: Arturas Borucas (46 min. Wojciechas Szczesny); Lukašas Piszczekas (76 min. Michalas Zyro), Kamilis Glikas, Maciejus Wilušas, Grzegorzas Wojtkowiakas; Grzegorzas Krychowiakas (71 min. Krzysztofas Maczynskis), Kamilis Grosickis (72 min. Pawelas Olkowskis), Mateušas Klichas (71 min. Karolis Linetty), Maciejus Rybus (71 min. Waldemaras Sobota); Arkadiušas Milikas, Robertas Lewandowskis.