Lygos taurę išplėšė „Manchester United“ (nuotraukos)

Anglijos futbolo taurės savininku vakar tapo „Manchester United“ klubas. Jis tik po baudinių serijos (4:1) palaužė praėjusių metų taurės savininkę Londono „Tottenham“ ekipą.
Arčiausiai įvarčio buvo „Manchester United“ vienuolikės lyderis Cristiano Ronaldo. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nei per pagrindinį rungtynių, nei per pratęsimo laiką pasižymėti nepavyko nė vienai ekipai – 0:0. Arčiausiai įvarčio buvo „Manchester United“ vienuolikės lyderis Cristiano Ronaldo, tačiau galingas portugalo smūgis tiksint paskutinėms pagrindinio laiko sekundėms pataikė į virpstą ir ekipos buvo privertos žaisti pratęsimą.

Per papildomas 30 minučių pavargę abiejų ekipų futbolininkai nesugebėjo sukurti nieko pavojingesnio prie varžovų vartų. Tiesa, paskutinėmis pratęsimo akimirkomis vos nepasižymėjo „Manchester United“ gynėjas Patrice'as Evra, tačiau klastingas prancūzo smūgis skriejo visiškai šalia „Tottenham“ vartų skersinio.

Taigi 49-as istorijoje Anglijos lygos taurės šeimininkas paaiškėjo per baudinių seriją, kur tikslesni buvo „Manchester United“ futbolininkai. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ryanas Giggsas, Carlosas Tevezas, C.Ronaldo ir Andersonas.

Mačo herojumi tapo „Manchester United“ vartų sargas Benas Fosteris, kuris atrėmė Jamie O'Haros smūgį ir sutrukdė pasižymėti Davidui Bentley. Vienintelio „Tottenham“ įvarčio autoriumi tapo Verdanas Čorluka.

Anglijos futbolo lygos taurės savininku „Manchester United“ klubas tapo trečią kartą istorijoje.

Įdomu, jog daugiau nei dvidešimtmetį raudonuosius „velnius“ treniruojančiam serui Alexui Fergusonai šis titulas yra jau 31-as per karjerą Mančesteryje.