Mačą mažumoje žaidęs „Manchester City“ iškovojo svarbią pergalę 2:0

Šeštadienį sužaistos pirmosios Anglijos „Premier“ lygos 30-ojo turo rungtynės. Vienas čempionato favoritų „Manchester City“ svečiuose 2:0 palaužė „Hull City“ ekipą, nors jau nuo 10-os minutės žaidė turėdamas vienu žaidėju mažiau.
Samiras Nasri ir Edinas Dzeko
Samiras Nasri ir Edinas Dzeko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimas šeimininkams prasidėjo sėkmingai. Viename iš epizodų „Manchester City“ kapitonas Vincentas Kompany neleistinai suklydo ir praradęs kamuolį nugriovė savo priešininką. Už paskutinės vilties pražangą belgas prieš save išvydo raudoną kortelę.

Nepaisant to, svečiai nesutriko ir netrukus įsiveržė į priekį – tiksliu Yaya Toure perdavimu pasinaudojo Davidas Silva, pasiuntęs kamuolį į „Hull“ klubo vartus.

Sužaidus apie pusvalandį svečių persvara galėjo dar labiau išaugti, bet po Pablo Zabaletos smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Antroje dvikovos dalyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sukūrė ne vieną grėsmingą momentą prie Manuelio Pellegrini treniruojamos komandos vartų. Ypač aktyvus puolime buvo kroatas Nikica Jelavičius smūgiais galva ne sykį tikrinęs Joe Harto budrumą.

73-ąją minutę puikią progą turėjo brazilas Fernandinho, bet rikošetu atšokusį kamuolį iš patogios padėties pasiuntė labai netiksliai.

Rungtynių pabaigoje svečiai naudojosi tuo, kad „Hull“ futbolininkai didelėmis pajėgomis metėsi į priekį ir už tai juos nubaudė.

87-ąją minutę vienas prieš vartininką iššokęs Edinas Džeko smūgiavo tiesiai į Allaną McGregorą, bet jau po kelių epizodų ištaisė savo klaidą, analogiškoje situacijoje po D.Silvos perdavimo pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą smūgiu pažeme.

Iškovojęs svarbią pergalę „Manchester City“ turi 60 taškų ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, „miestiečiai“ dar turi dvejas rungtynes atsargoje ir pagal prarastus taškus nenusileidžia pirmoje vietoje žengiančiam Londono „Chelsea“. „Hull“ su 30 taškų liko 13-oje pozicijoje.

Rungtynių rezultatas:

„Hull City“ 0 – 2 „Manchester City“

All Goals & Highlights ~ Hull City vs... by blackcat0790

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams