Madrido „Real“ futbolininkai – Karaliaus taurės pusfinalyje

Madrido „Real“
„Scanpix“ nuotr. / Madrido „Real“
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Antradienį Ispanijoje buvo sužaistos atsakomosios Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose kelialapį į pusfinalį užsitikrino Madrido „Real“ futbolininkai.

„Santiago Bernabeu“ stadione Carlo Ancelotti komanda priėmė svečius iš Barselonos – „Espanyol“ klubą. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo „Primera“ pirmenybių vicečempionai.

Vienintelį bei pergalingą įvartį dar 7-ąją rungtynių minutę įmušė jaunasis krašto puolėjas Jese. Ispanas pasižymėjo po tikslaus Xabi Alonso perdavimo. Verta paminėti, kad 78-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo pašalintas Victoras Sanchezas.

Pirmoji klubų akistata „Cornella-El Prat“ tvirtovėje baigėsi minimalia „Real“ ekipos pergale.