Madrido „Real“ ir Cristiano Ronaldo smaginosi – „Malaga“ sutrypta rezultatu 7:0 (video)

Dvidešimtą pergalę Ispanijos futbolo pirmenybių XXVI turo rungtynėse iškovojo antrą vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis vicečempionas Madrido „Real“ klubas – ketvirtadienį namuose net 7:0 (3:0) sutriuškino devynioliktoje pozicijoje esančią „Malaga“ (23 tšk.) ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (51 min., 68 min. 11 m baudiniu ir 77 min.), du – Karimas Benzema (27 ir 62 min.), po vieną – Angelas Di Maria (36 min.) bei Marcelo (45 min.).
Svečiai mačą baigė mažesnėmis pajėgomis – 67-ą minutę raudonoji kortelė buvo parodyta Manolo Gasparui (67 min.).

Po šios pergalės Madrido „Real“ futbolininkai turi 64 taškus ir iki septynių taškų sumažino atsilikimą nuo pirmenybių lyderės bei čempionės titulą ginančios „Barcelona“ komandos.

Trečioje vietoje su 51 tašku tebėra Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ vienuolikė.

Kitos ketvirtadienio rungtynės tarp „Almeria“ ir Santandero „Racing“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).  Svečiai pirmavo po Gonzalo Colsoso (37 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Albertas Crusatas (64 min.).

Nors nuo 18 minutės, kai iš aikštės buvo pašalintas Henrique („Racing“), šeimininkai ir turėjo kiekybinį pranašumą, svečiai galėjo dar pirmo kėlinio pabaigoje išlyginti rezultatą. Tačiau 43-ią minutę Adrianas Gonzalezas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Almeria“                26  4 11 11 26:44 22

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 27 įvarčius – Lionelis Messi („Barcelona“) ir Cristiano