Toni Krooso įvartis išplėšė „Real“ pergalę prieš „Celta“

Ispanijos „Primera“ lygoje šeštadienį tęsiasi antrasis čempionato turas. Madrido „Real“ futbolininkai namuose tik po labai atkaklios kovos 2:1 palaužė Vigo „Celta“.
Toni Kroosas atnešė „Real“ pergalę
Toni Kroosas atnešė „Real“ pergalę / „Scanpix“/AP nuotr.

Pergalę „Karališkajam klubui“ garantavo Toni Krooso įvartis 81-ąją minutę. Visi trys įvarčiai krito antrajame mačo kėlinyje.

„Real“ klubas ir vėl vertėsi be Cristiano Ronaldo ir Karimo Benzema, kuriuos pakeitė Marco Asensio ir Alvaro Morata. Pirmajame kėlinyje aktyvi „Celta“ gynyba išmušė „Real“ iš vėžių.

Madrido futbolininkams nepavyko primesti savo žaidimo, nepavyko užvaldyti kamuolio kontrolės, tad progų turėjo abi komandos. Tiesa, labai pavojingų nelabai buvo.

Po pertraukos „Celta“ gynyba padarė klaidą ir 60-ąją minutę įvartį įmušė A.Morata. Ispanas iš pradžių atliko perdavimą M.Asensio, kurio smūgis buvo atmuštas, tačiau A.Morata netrukus ištaisė jaunojo komandos draugo klaidą.

Pirmavo „Real“ tik 14 minučių. Po puikaus Johno Guidetti perdavimo rezultatą išlygino daug erdvės baudos aikštelėje turėjęs Fabianas Orellana.

Po įvarčio „Real“ spaudimas tik augo ir mačui baigiantis buvo itin stiprus, „Celta“ žaidėjai kamuolį matė retai.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Lucasas Vazquezas sukūrė gerą progą Toni Kroosui, kurio tolimas šūvis atnešė „Real“ antrą pergalę iš eilės ir tris taškus.