Madrido „Real“ užtikrintai įveikė „Getafe“

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos „Primera“ čempionato XXIV-ojo turo rungtynės. Madride įvyko mažasis miesto derbis. „Getafe“ savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą prieš „Real“ rezultatu 0:3.
Madrido „Real“ futbolininkai
Madrido „Real“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Pirmasis „karališkąjį“ klubą į priekį išvedė jaunasis Jese Rodriguezas, o rezultatą dar pirmajame kėlinyje padvigubino puolėjas Karimas Benzema.

Paskutinis įvartis krito antrojo kėlinio 66-ąją minutę. Po tikslaus Marcelo perdavimo maždaug iš 20 metrų pasižymėjo Luka Modričius.

Ispanijos čempionate ir toliau užtikrintai pirmauja trys komandos, kurios turi surinkusios po 60 taškų. Tai – „Barcelona“, „Real“ ir „Atletico“.