Malagos futbolininkai „La Liga“ antrojo turo pabaigą vainikavo užtikrinta pergale

"Malaga" klubo žaidėjai džiaugiasi
AFP/„Scanpix“ nuotr. / "Malaga" klubo žaidėjai džiaugiasi
Šaltinis: halftime.lt
0

Pirmadienį vėlai vakare Ispanijos 2-ąjį „La Liga“ turą užbaigė kova tarp vietos „Malaga“ ir lygos naujokų „Granada“ klubo. Mačas baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale rezultatu 4-0.

Vasarą labai sustiprėjusi „Malaga“ ekipa iškarto ėmėsi iniciatyvos ir jau 4-tą mačo minutę įvartį pelnė klubo naujokas Santiago Cazorla.

Savo pranašumą namuose žaidusi „Malaga“ įtvirtino jau 25-tą minutę. Tada pasižymėjo kitas ekipos naujas veidas – tai Joaquinas. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyta nebuvo.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai panašiai kaip pirmasis. 48-tą minutę antrą savo įvartį pelnė vasarą iš „Villareal“ persikėlęs Santiago Cazorla.

Toliau antrasis rungtynių kėlinys vyko identiškai pirmajam. 72-tą rungtynių minutę dublį taip pat sugebėjo pelnyti ir „Valencia“ komandą į „Malaga“ iškeitęs Joaquinas.

Daugiau įvarčių pelnyti nesugebėjo niekas, taigi „Malaga“ po klubo naujokų šou galėjo švęsti užtikrintą ir gražią pergalę.

„Malaga“ 4 – 0 „Granada“
4‘ [1 – 0] Santiago Cazorla
25‘ [2 – 0] Joaquin
48‘ [3 – 0] Santiago Cazorla
72‘ [4 – 0] Joaquin