„Manchester City“ iškovojo Anglijos lygos taurę

Sekmadienį Anglijoje vyko lygos taurės finalo rungtynės. „Manchester City“ ekipa 3:1 nugalėjo „Sunderland“ ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.
Samiras Nasri ir Edinas Dzeko
Samiras Nasri ir Edinas Dzeko / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Manchester City

Pirmąjį rungtynių įvartį 10-ąją minutę įmušė „Sunderland“ futbolininkas Fabio Borini. Rezultatą išlygino 55-ąją minutę pasižymėjęs Yaya Touré. Vos po minutės „Manchester City“ į priekį išvedė Samiras Nasri. Tašką šiose rungtynėse 90-ąją minutę padėjo Jesús Navas Gonzálezas, kuris užtikrino „Manchester City“ pergalę 3:1.

Į finalą „Manchester City“ pateko pusfinalyje nugalėję „West Ham United“ futbolininkus, o „Sunderland“ sustabdė „Manchester United“.