„Manchester City“ vargais negalais išsivežė tašką iš Liverpulio

Sekmadienį sužaistos dvejos likusios Anglijos elitinės futbolo lygos XIII turo rungtynės, kuriose buvo užfiksuotos lygiosios.
Andy Carrollas
Andy Carrollas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Du taškus prarado dvidešimties komandų lyderis „Manchester City“ (35 tšk.) klubas, mačą išvykoje su į šeštąją poziciją pakilusiu „Liverpool“ (23 tšk.) baigęs 1:1 (1:1).

Svečiai pirmavo, kai 31 minutę Pepe Reiną nuginklavo Vicentas Kompany, bet jau po kelių akimirkų Charlie Adamo iš toli smūgiuotą kamuolį į savus vartus nukreipė gynėjas Joleonas Lescottas.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs „Man City“ puolėjas Mario Balotelli per 17 minučių susirinko dvi geltonas korteles ir buvo pašalintas iš aikštės, o „Liverpool“ buvo arti tikslo išplėšti pergalę, tačiau Mančesterio komanda šiaip ne taip apsigynė.

Bene arčiausiai tikslo jau per teisėjo pridėtą laiką buvo Andy Carrollas, bet jo smūgį galva pirštų galais atrėmė Joe Hartas. Po to sekė Luiso Suarezo pakartotinis bandymas, tačiau ir jį atmušė Anglijos rinktinės vartininkas.

Kitas sekmadienio mačas tarp „Swansea City“ ir „Aston Villa“ baigėsi be įvarčių – 0:0.