„Manchester United“ buvo gėdingai sutriuškintas „Capital One Cup“ turnyre

Anglijoje antradienį sužaistos Anglijos lygos taurės („Capital One Cup“) pirmojo atrankos etapo rungtynės, kuriose neapsieita be staigmenų.
Tomas Cleverley
Tomas Cleverley / „Scanpix“ nuotr.

„Premier“ lygoje stringantis „Manchester United“ klubas išvykoje rezultatu 4:0 buvo sutriuškintas trečios pagal pajėgumą Anglijos lygos „Milton Keynes Dons“ komandos ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

„Manchseter United“ pirmąjį įvartį praleido 25-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Williamas Giggsas. Antrajame kėlinyje tas pats futbolininkas dar kartą privertė Davidą De Geą traukti kamuolį iš vartų.

Paskutinius įvarčius, kurie reiškė „raudonųjų velnių“ sutriuškinimą, pelnė Benikas Afobe. Jam pavyko pasižymėti 70-ąją ir 84-ąją minutėmis.

Pergales taip pat iškovojo Londono „Fulham“, „Newcastle United“, „Norwich“, „Cardiff“, „Swansea“ ir „Crystal Palace“.